Przedłużenie gwarancji

Ensalta Premium Support

Ensalta Premium Support to kompleksowa obsługa serwisowa z gwarancją wsparcia technicznego na najwyższym poziomie dla sprzętu różnych producentów. Oferujemy objęcie naszą usługą sprzęt różnego typu, w tym: serwery, macierze i pozostały sprzęt klasy enterprise.

 

W ramach dostępnych opcji planów serwisowych umożliwiamy dopasowanie wariantu optymalnego dla Państwa organizacji. Zapewniamy wsparcie technologiczne inżynierów IT w ramach konsultacji, a także możliwość utrzymywania zapasowych podzespołów u Klienta w celu ekspresowej wymiany. Ponadto, dla Państwa komfortu możliwe jest wyrównanie okresu gwarancyjnego dla wszystkich urządzeń.

ico-1

BEZ LIMITU WIEKU SPRZĘTU

Udzielamy wsparcia technicznego na sprzęt bez względu na jego wiek.

ico-2

ELEKTRONICZNA REJESTRACJA ZGŁOSZEŃ

Możliwość zgłoszenia usterki przez portal internetowy, e- mail i telefon przyspiesza podjęcie naprawy na miejscu nawet do 2h od przyjęcia zgłoszenia.

ico-3

DODATEK ePLUS

Inżynier przebywający na miejscu u Klienta w wymiarze pełnego etatu w celu kompleksowej opieki nad infrastrukturą IT.

ico-4

JEDEN PUNKT KONTAKTU

Umową wsparcia technicznego Ensalty obejmujemy wielu producentów, dzięki czemu warunki SLA, procedura zgłaszania jest ta sama.

ico-5

ZAPAS CZĘŚCI U KLIENTA

Łatwo wymienialne części takie, jak dyski, zasilacze i pamięci mogę być zdeponowane u Klienta, co skraca czas naprawy do minimum.

ico-6

JEDEN OKRES GWARANCJI

Możliwość wyrównania czasu rozpoczęcia i zakończenia kontraktu do jednej daty dla wszystkich urządzeń objętych gwarancją.

ico-0

GWARANCJA ROZBUDOWY

Ensalta gwarantuje dobór, dostawę i montaż kompatybilnych elementów do rozbudowy urządzeń objętych Ensalta Premium Support.

Korzyści

Finansowe korzyści

Firma Ensalta świadczy usługi gwarancyjne Ensalta Premium Support w najkorzystniejszej cenie, dbając jednocześnie o jak najwyższą jakość oferty.

 

Ciągłość biznesu

W dzisiejszych czasach funkcjonowanie jakiejkolwiek organizacji biznesowej nie jest możliwe bez prawidłowo działającego działu IT i sprzętu teleinformacyjnego. Wydajność tych elementów jest podstawą i warunkiem utrzymania ciągłości biznesu. Dlatego tak ważne jest korzystanie ze wsparcia technicznego na najwyższym poziomie, a  taki gwarantuje Ensalta Premium Support.

 

Wydłużone użytkowanie=oszczędność

Przedłużenie gwarancji na sprzęt  sprawia, że mają Państwo dostęp do najwyższej jakości usług serwisowych, które znacznie wydłużają żywotność urządzeń. Jeżeli sprzęt jest sprawny, wydajny i wciąż funkcjonalny, to jego wymiana na nowy nie ma uzasadnienia finansowego. Korzystając z Ensalta Premium Support mogą Państwo zaoszczędzić nawet do 54% środków, które Państwa firma wydałaby na nowe urządzenia. Ponadto w przypadku przedłużenia gwarancji, unikają Państwo kosztownego procesu  migracji danych, zużywającego nie tylko środki finansowe, ale także czas i inne zasoby.

 

Wiele marek- jedna usługa

Posiadamy autoryzację i serwisujemy sprzęt wielu producentów, dlatego nie muszą Państwo korzystać usług kilku firm. Jest to wygodne i funkcjonalne rozwiązanie, gdyż mogą Państwo objąć gwarancją całą platformę sprzętową za pomocą tylko jednej usługi.

 

Wsparcie

W przypadku chęci rozszerzenia zakresu funkcjonowania urządzeń czy w celu poprawy ich wydajności, możliwa jest rozbudowa objętego gwarancją sprzętu. Możecie Państwo poprawić parametry techniczne urządzeń przy pełnym wsparciu naszych inżynierów.

Przy zakupie gwarancji Ensalta Premium Support Klient otrzymuje 500 e-coin’ów za każde 1000 zł wydane na nasze usługi. Może je wykorzystać w ramach Ensalta Academy na bezpłatne szkolenia.