Recycling

Postęp technologiczny dostarcza nam coraz lepszych narzędzi zwiększających naszą produktywność. Chcąc za nimi nadążyć, co kilka lat wymieniamy w naszych firmach szereg sprzętów elektronicznych, takich jak laptopy, drukarki czy urządzenia sieciowe. Tymczasem schowki i magazyny stopniowo się przepełniają tym, co jeszcze kilka lat temu towarzyszyło naszej codziennej pracy. Recycling sprzętu IT to skuteczny, wygodny i ekologiczny sposób na pozbycie się niepotrzebnych urządzeń elektronicznych.

CERTYFIKOWANE NISZCZENIE DANYCH

Nie obawiaj się o dane pozostałe w pamięci oddanych nam urządzeń. Oferujemy bezpowrotne i w 100% skuteczne usuwanie danych w autorskim procesie spełniającym wymogi międzynarodowej normy ISO 27001.

ZORGANIZOWANA SPRZEDAŻ PRACOWNICZA

Zajmiemy się przygotowaniem i przeprowadzeniem sprzedaży oddanego sprzętu dla pracowników Twojej firmy. Bierzemy odpowiedzialność za cały proces, włącznie z rozpatrywaniem reklamacji.

Jak to działa?
ico-7

Wyślij zapytanie

Skontaktujemy się i ustalimy dogodny dla Ciebie termin.

ico-8

Odbiór sprzętu

Podjedziemy w umówione miejsce przeprowadzić inwentaryzację i odebrać sprzęt.

ico-9

Potwierdzenie

Otrzymasz od nas Kartę Przekazania Odpadu.

Jakie korzyści uzyskasz przekazując sprzęt?

Wykorzystasz produktywnie przestrzeń biurową i zmniejszysz koszty magazynowania sprzętu, którego nie używasz. Ponadto wraz z przekazaniem sprzętu, przenosisz całą odpowiedzialność prawną za jego utylizację na firmę Ensalta.

 

Dodatkowo, korzystając z usługi recyclingu w naszej firmie, inwestujesz w rozwój swojej organizacji.  Punkty przyznane za przekazany sprzęt możesz wymienić na akredytowane szkolenia z programu Ensalta Academy dla Ciebie i Twoich pracowników.

 

Opcją dodatkową w ramach usługi recyclingu jest certyfikowane niszczenie danych. Proces ten odbywa się przy zachowaniu najwyższych standardów bezpieczeństwa informacji. Dlatego masz pewność, że Twoje dane nie trafią w niepowołane ręce.

 

Ponadto, oddając sprzęt do recyclingu, wspierasz działania proekologiczne. Ponowne wykorzystanie sprzętu IT pozwala na oszczędność środków i zasobów naturalnych, co jest działaniem bezcennym z punktu widzenia zrównoważonego rozwoju i troski o środowisko naturalne.

Szkolenie za recycling

Oddając niepotrzebny sprzęt zbierasz punkty, które wymieniasz na akredytowane szkolenia biznesowe.

W zamian za oddany do recyclingu sprzęt otrzymujesz 10 e-coin’ów za każdy 1kg sprzętu IT. Punkty możesz wykorzystać w Ensalta Academy na akredytowane szkolenia.