Społeczna odpowiedzialność

Ensalta jest organizacją, dla której społeczna odpowiedzialność jest nieodłączną zasadą funkcjonowania. Realizujemy ją w relacjach biznesowych na co dzień. Jednak najbardziej dumni jesteśmy z dwóch obszarów naszych działań, które w największym stopniu wpływają na społeczność, w której działamy.

Inwestycja w edukację
ensalta academy csr

Założona przez naszą firmę fundacja Ensalta Academy oferuje program akredytowanych szkoleń. Są to wysokiej jakości szkolenia, takie jak: PRINCE2, AGILE PM, COBAT 5, ITIL, TOGAF 9, M_o_R czy Change Management. Program kierujemy do naszych partnerów biznesowych, jako doskonałą inwestycję w rozwój osobisty i budowanie silniejszej pozycji organizacji.

 

W Ensalta wierzymy, że podnoszenie kompetencji jest niezbędnym elementem prowadzenia innowacyjnej działalności. Inwestując w rozwój naszych klientów, dbamy o podnoszenie jakości współpracy oraz bierzemy udział w podnoszeniu poziomu usług i oferowanych produktów w naszej branży.

Troska o środowisko

W trosce o środowisko naturalne i zrównoważony rozwój upowszechniamy wśród naszych klientów wiedzę na temat rozwiązań mających zminimalizować skutki prowadzenia działalności. W związku z tym w naszej  ofercie posiadamy usługę recyclingu sprzętu IT.

Ponowne wykorzystanie urządzeń pozwala na oszczędność środków i zasobów naturalnych, co jest działaniem bezcennym z punktu widzenia założeń proekologicznych.

 

Dodatkową opcją towarzyszącą usłudze recyclingu jest certyfikowane niszczenie danych.

W dzisiejszych czasach dbałość o tajność informacji jest sprawą kluczową. Usuwanie danych osobowych pracowników, czy niejawnych informacji dotyczących firmy jest koniecznością, także ze względu na przepisy prawne. Upowszechniamy tę świadomość wśród swoich partnerów biznesowych, oferując im skuteczny, certyfikowany proces niszczenia danych, który daje gwarancję bezpieczeństwa oraz spełnia normy ISO 27001.